top of page
bees-352206_1920.jpg

Kurumsal

Kocaeli Barosuna kayıtlı bulunan avukatlarımız “Mimar Sinan Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:121 K:2 D:2 Körfez/KOCAELİ" adresinde sahibi oldukları avukatlık bürosunda serbest avukat olarak ülkemizin bütün bölgelerinde fiilen özel ve kamu hukuku alanında faaliyet göstermektedir.

Avukatlık büromuz, müvekkilleri adına takip ettiği dava ve işlerin tüm aşamalarında Avukatlık Kanunu ve Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek Kurallarından doğan her türlü hak ve yükümlülüklere öncelikle riayet etmekte ve müvekkil menfaatlerini en yüksek düzeyde korumak için hukuk kuralları dairesinde her türlü özeni göstermektedir.

Büromuz konularında uzman avukatlar, mali danışmanlar, uzman hukukçular ve asistanlar ile birlikte 2004 yılından beri fiilen hizmet vermektedir.

 

İlkelerimiz
Mesleki karakterimizin inanmış olduğumuz değerleri yansıttığını çok iyi biliyoruz. Çalışmalarımızı, sıkı sıkıya bağlı olduğumuz ve ödün vermediğimiz ilkelerimiz şekillendirmektedir.

 

Gizlilik Politikamız

Müvekkillerimizin ticari, cezai ve hukuki sırlarının tamamı bizim için büyük önem arz etmektedir. Müvekkil tarafından bize aktarılmış olan her bilgi, sır saklama yükümlülüğümüz kapsamında özenle korunur.
 

bottom of page